WOŚP 2014

            PLAKAT WOSP 22-FINAL 2014 podglad-717x1024

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w 22 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanym przez Fundację Pracownia Kompetencji we współpracy z SSP –„NADZIEJA”, który odbędzie się 12 stycznia 2014 roku przy ulicy Piłsudskiego 3 w Legionowie (wejście od ulicy Mikołaja Kopernika).

Startujemy o godzinie 9.00. Podczas trwania imprezy można będzie zdobyć wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, zostać honorowym krwiodawcą, dowiedzieć się jak pomagać osobom niewidomym, obejrzeć pokaz tańca latynoamerykańskiego z osobą na wózku.

Będzie również coś dla ducha i ciała, czyli pokaz jogi dla pań 50+, zagrają i zatańczą: Grupa Roberta Nieznańskego, duet muzyczny A&A, chór Belcanto przy LUTW oraz inni.

Podczas koncertu będzie można wylicytować wiele atrakcyjnych i unikatowych rzeczy, między innymi: piłki z podpisami siatkarek Legionovii, Karykatury Marka Borowskiego, obrazy olejne i wyszywane,miesięczny bezpłatny udział w zajęciach tanecznych dla dzieci w wieku 6-13 lat w Studio Tańca "Clou."

A dla fanów kawy lub herbaty mamy coś specjalnego – spotkanie z Prezydentem Legionowa na kawie.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej dla tych najstarszych i najmłodszych – bądź z nami!

Pełny Harmonogram WOŚP można zobaczyć tutaj.

Opinie

Kuźnia (Kompetencji Społecznych) była wspaniała. Prosimy o jeszcze! Trenerka – Agnieszka

cudownie prowadziła, stworzyła bardzo miłą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona.

Grażyna