Zarząd

Kategoria: O nas Opublikowano: 26 sierpień 2013

Agnieszka Żychalak - Prezeska Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, od 1997 roku związana z III sektorem. Autorka i realizatorka wielu projektów promujących zatrudnienie osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy. Inicjatorka i założycielka pierwszej w Warszawie agencji zatrudnienia specjalizującej się w doradztwie zawodowym i pośrednictwie pracy dla osób niepełnosprawnych. Autorka licznych publikacji i materiałów szkoleniowych związanych z problematyką niepełnosprawności. W latach 2004-2005 członkini zarządu i wiceprzewodnicząca Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo, w latach  2009-2010 członkini zarządu Fundacji TUS, a w latach 2010-11   Koalicji na Rzecz Osób z Niepełnosprawnoscią. Ekspertka współpracująca z PFRON, MPiPS, Ecorysem – asesorka oceniająca aplikacje grantowe. Trenerka specjalizująca się w szkoleniach z zakresu aktywizacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz aplikowania o fundusze.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

Klaudia Rukszan - Wiceprezeska Zarządu

Absolwentka UW, od 2001r. związana z NGO, m.in. jako: metodolog szkoleń dla dzieci i młodzieży; autorka artykułów i publikacji na temat aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych, współpracowniczka z portalami w  www.ngo.pl i www. prawosocjalne.pl ; spec. ds. promocji i rekrutacji szczególnie grup defeworyzowanych oraz koordynatorka kampanii społecznych i informacyjnych (Fundacja TUS), trenerka szkoleń dla osób niepełnosprawnych.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.